O nas

#MegaVegaTeam

Czy podążasz w tym samym kierunku co my?

Poznaj nas.

#MegaVegaFiftyFifty

Historia marki MegaVega jest jeszcze krótka, ale relacje w naszym zespole sięgają kilku a nawet kilkudziesięciu lat, bo w 50% łączą nas więzi rodzinne. Choć mówią, że z rodziną najlepiej tylko na zdjęciu to w naszym przypadku nigdy się to powiedzenie nie sprawdziło. Kolejne 50% to ludzie, którzy mówią naszym językiem i podążają razem z nami w tym samym kierunku. Łączy nas nie tylko przyjaźń. Wspólnie podzielamy te same idee zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej i rozwoju a także  szacunku do ludzi i środowiska.

#MegaVegaZpotrzeby

Marka MegaVega jest wynikiem naszych potrzeb i zwyczajów żywieniowych. Jest spełnieniem niezaspokojonych oczekiwań dotyczących jakości dostępnych na rynku past wegańskich – ich składu, smaku i unikalności. Dajemy Ci to co sami chcemy jeść… i coś więcej.

W każdym słoiczku znajdziesz dodatek konopi siewnej Cannabis Sativa, której pozytywne działanie na organizm odczuwamy od wielu lat, będąc producentami linii olejków CBD pochodzących z tej rośliny. Więcej o naszych olejkach znajdziesz tutaj.

#MegaVegaNa100%

Łączymy najwyższe        standardy produkcji              i jakości

#MegaVegaJakość

Nasze pasty wytwarzamy ręcznie w niewielkiej podkrakowskiej miejscowości. To właśnie przez te ręce przechodzi każde warzywo, przyprawa, słoik i zakrętka. Nasze miejsce pracy wyposażyliśmy w odpowiednie maszyny zapewniające zdrowy sposób przygotowywania past.

Pracujemy w oparciu o zasady HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points), GMP (Good Manufactoring Practice) oraz GHP (Good Higienic Practice), które zapewniają Cię o bezpieczeństwie przebiegu procesu produkcji na każdym jego etapie.  Produkty zostały przebadane pod względem mikrobiologii oraz wartości odżywczych.

W produkcji używamy wyłącznie naturalnych, 100% roślinnych składników bez wypełniaczy, spulchniaczy, barwników, substancji słodzących i konserwantów.  Zakręcamy w słoikach to co daje natura w procesie pasteryzacji a nie sterylizacji, dzięki czemu zachowujemy dla Ciebie całą moc cennych składników odżywczych